Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств. Під час наради проаналізовано поточний стан справ та визначено коло головних завдань на найближчий тиждень.

Керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень.

В першу чергу Наталія Олександрівна приділила увагу проблемним питанням щодо стану доріг.

Директор КП «ККП м. Василькова» Віталій Плескач повідомив, що на минулому тижні були проведені роботи з ліквідації вибоїн по вулиці Грушевського. Сьогодні розпочнуться роботи по вулиці Володимирській.

Для інформації: роботи, які наразі проводяться, це не капітальний ремонт, а тимчасовий. Ямковий ремонт проводиться на головних дорогах міста для безпечного пересування автомобілів.

Також керівник комунального підприємства повідомив про відсутність водопостачання по вул. А. Горської, Гоголя. Проводяться ремонтні роботи.

Наталія Олександрівна доручила керівникам управління ЖКГ та комунальному підприємству надати список вулиць, де є найкритичніша ситуація для безпечного і комфортного пересування громадян та авто.

Щодо ситуації по захворюваності на COVID-19.
За інформацією головного лікаря КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР Лідії Пацало на стаціонарному лікуванні перебуває 83 пацієнти з підтвердженим діагнозом на Covid-19. В реанімаційному відділенні знаходиться 6 пацієнтів.
Звертаємось до громади, вакцинуйтесь, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних.

Керівник управління освіти Лілія Козак доповіла, що всі освітні заклади відновили сьогодні навчальний процес. Щоденно буде проводитись моніторинг відвідування дітьми дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Керівник відділу цивільного захисту та охорони довкілля Олександр Сокур доповів, що минулий тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій. На постійному контролі тримаються заходи щодо підняття рівня води на річці Стугна. Станом на 14 лютого все в нормі, підтоплень домоволодінь, які знаходяться в межах русла річки, немає.

Як повідомила керівник управління соціального захисту населення Людмила Бурсова на минулому тижні було проведено виплату усіх державних соціальних допомог.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі