рятувальники провели профілактичні бесіди з громадянами поблизу водойм

Written on . Posted in Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

9 лютого рятувальники Обухівського районного управління черговий раз провели профілактичні бесіди з громадянами поблизу водойм у м. Васильків. Зі зниженням температури повітря та утворенням шару криги на водоймах постала проблема безпеки перебування людей на річках, озерах, ставках. Особливо це стосується рибалок, які активно та одними з перших виходять на лід. Саме тому фахівці ДСНС приділяють додаткову увагу цій категорії населення.

Протягом заходу рятувальники застерегли громадян щодо оманливого вигляду криги, а також наголосили, що міцною вона стає тільки після тривалих морозів. Найбільш небезпечним є лід під час різких перепадів температур і відлиг. Громадянам роз’яснили, що треба робити, коли провалився під кригу або став свідком нещасного випадку. Крім того, людям рекомендували мати з собою підручні засоби для порятунку.
Для кращого засвоєння наданої інформації любителям зимової риболовлі роздали тематичні пам’ятки. Рятувальники сподіваються, що громадяни зроблять висновки з проведених бесід та при перебуванні на водних об’єктах будуть дотримуватись основних вимог безпеки, адже від цього залежить їх життя та здоров’я.

Trackback from your site.

Leave a comment