РЕЙДИ НІЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ МІСТА

Written on . Posted in Поліція

До Васильківського міського голови Наталії Баласинович неодноразово зверталися стурбовані мешканці міста щодо роботи закладів громадського харчування в нічний час.

Наталія Олександрівна взяла під особистий контроль це питання, адже звернення в основному стосувалися перебування у цих закладах неповнолітніх дітей.
З метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, представники виконавчих органів Васильківської міської ради спільно з працівниками сектору ювенальної превенції, поліцейськими офіцерами Васильківської громади та дільничними офіцерами поліції провели профілактичні рейди закладами громадського харчування міста Васильків з метою виявлення вищезазначених порушень.
В ході перевірки було виявлено ряд правопорушень в закладі по вулиці Соборна, а саме: продаж алкоголю без ліцензії, незаконна підприємницька діяльність, неоформлення працівників та продаж алкоголю неповнолітнім.
Складено адміністративні матеріали та направлено до суду.
Звертаємося до працівників сфери торгівлі та закладів громадського харчування неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Крім, того бути уважнішими та перевіряти документи, якщо виникла хоч найменша підозра, що покупець не досяг 18-річного віку.
Шановні батьки, нагадуємо, що відповідно до Закону України “Про охорону дитинства” дітям до 16 років ❗ЗАБОРОНЕНО❗ перебувати на вулиці, в закладах дозвілля після 22 години без супроводу дорослих.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі