“Обухівський районний батальйон територіальної оборони”.

Written by 1 admin on . Posted in Оголошення

На території Обухівського району створений та активно функціонує “Обухівський районний батальйон територіальної оборони”.
⚔️Резервіст ТРО — люди, які будуть обороняти свою РОДИНУ, будинок, місто, район, область, Україну та українців від російських загарбників.
До оперативної відповідальності батальйону входять такі об’єднані територіальні громади:👇
✅Богуславська міська громада
✅Кагарлицька міська громада
✅Козинська селищна громада
✅Миронівська міська громада
✅Українська міська громада
✅Феодосіївська сільська громада
✅Васильківська міська громада
✅Обухівська міська громада
✅Ржищівська міська громада

📢Завдання територіальної оборони:
➡️Своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення на визначеній місцевості до моменту розгортання в межах такої території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України.
➡️Участь у посиленні охорони та захисті державного кордону.
➡️Участь у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних (бойових) дій.
➡️Участь у підготовці громадян України до національного спротиву.
➡️Участь у забезпеченні умов для безпечного функціонування органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та органів військового управління.
➡️Участь в охороні та обороні важливих об’єктів і комунікацій, інших критично важливих об’єктів інфраструктури, визначених Кабінетом Міністрів України, та об’єктів обласного, районного, сільського, селищного, міського значення, районного у містах рад, сільських, селищних, порушення функціонування та виведення з ладу яких становлять загрозу для життєдіяльності населення.
➡️Забезпечення умов для стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил) або їх перегрупування.
➡️Участь у здійсненні заходів щодо тимчасової заборони або обмеження руху транспортних засобів і пішоходів поблизу та в межах зон/районів надзвичайних ситуацій та/або ведення воєнних (бойових) дій.
➡️Участь у забезпеченні заходів громадської безпеки і порядку в населених пунктах.
➡️Участь у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану в разі його введення на всій території України або в окремих її місцевостях.
➡️Участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими збройними формуваннями агресора (противника) та не передбаченими законами України воєнізованими або збройними формуваннями.
➡️Участь в інформаційних заходах, спрямованих на підвищення рівня обороноздатності держави та на протидію інформаційним операціям агресора (противника).
📢У наступному дописі напишемо, як підписати контракт резервіста!
Якщо у вас виникло бажання підписати контракт або виникли запитання телефонуйте за цім номером
👉0️⃣9️⃣7️⃣ 2️⃣6️⃣1️⃣ 1️⃣7️⃣ 7️⃣6️⃣ ми дамо відповіді на всі ваші питання, що стосуються підписання контракту резервіста ‼️

Trackback from your site.

Leave a comment