“Обухівський районний батальйон територіальної оборони”.

Written on . Posted in Оголошення

На території Обухівського району створений та активно функціонує “Обухівський районний батальйон територіальної оборони”.
⚔️Резервіст ТРО — люди, які будуть обороняти свою РОДИНУ, будинок, місто, район, область, Україну та українців від російських загарбників.
До оперативної відповідальності батальйону входять такі об’єднані територіальні громади:?
✅Богуславська міська громада
✅Кагарлицька міська громада
✅Козинська селищна громада
✅Миронівська міська громада
✅Українська міська громада
✅Феодосіївська сільська громада
✅Васильківська міська громада
✅Обухівська міська громада
✅Ржищівська міська громада

?Завдання територіальної оборони:
➡️Своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення на визначеній місцевості до моменту розгортання в межах такої території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України.
➡️Участь у посиленні охорони та захисті державного кордону.
➡️Участь у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних (бойових) дій.
➡️Участь у підготовці громадян України до національного спротиву.
➡️Участь у забезпеченні умов для безпечного функціонування органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та органів військового управління.
➡️Участь в охороні та обороні важливих об’єктів і комунікацій, інших критично важливих об’єктів інфраструктури, визначених Кабінетом Міністрів України, та об’єктів обласного, районного, сільського, селищного, міського значення, районного у містах рад, сільських, селищних, порушення функціонування та виведення з ладу яких становлять загрозу для життєдіяльності населення.
➡️Забезпечення умов для стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил) або їх перегрупування.
➡️Участь у здійсненні заходів щодо тимчасової заборони або обмеження руху транспортних засобів і пішоходів поблизу та в межах зон/районів надзвичайних ситуацій та/або ведення воєнних (бойових) дій.
➡️Участь у забезпеченні заходів громадської безпеки і порядку в населених пунктах.
➡️Участь у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану в разі його введення на всій території України або в окремих її місцевостях.
➡️Участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими збройними формуваннями агресора (противника) та не передбаченими законами України воєнізованими або збройними формуваннями.
➡️Участь в інформаційних заходах, спрямованих на підвищення рівня обороноздатності держави та на протидію інформаційним операціям агресора (противника).
?У наступному дописі напишемо, як підписати контракт резервіста!
Якщо у вас виникло бажання підписати контракт або виникли запитання телефонуйте за цім номером
?0️⃣9️⃣7️⃣ 2️⃣6️⃣1️⃣ 1️⃣7️⃣ 7️⃣6️⃣ ми дамо відповіді на всі ваші питання, що стосуються підписання контракту резервіста ‼️

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі