Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

?Розпочинаємо новий робочий тиждень щотижневою апаратною нарадою, яку провів секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук.
☝️Питання, що розглядались першочергово – цивільна оборона населення, організація та забезпечення життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій.
?Головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Обухівського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Холбутаєв Руслан довів інформацію про перелік існуючих на території Васильківської громади захисних споруд цивільного захисту, в тому числі підвали житлових будинків, соціальних об’єктів (шкіл, лікарень, будинків культури тощо).

Список всіх об’єктів захисних споруд буде опубліковано на офіційному сайті Васильківської міської ради та сторінці Facebook.
?Керівникам управляючих компаній дано доручення обстежити всі підвальні приміщення багатоповерхових будинків та зробити вказівні таблички щодо оповіщення мешканців про знаходження захисного укриття в їхньому будинку.
?Щодо формування батальйонів територіальної оборони.
Рішення про формування батальйонів територіальної оборони та місце їх розташування на території Обухівського району приймалося на рівні голови Київської обласної державної адміністрації, голови Обухівської райдержадміністрації, начальника районного територіального центру РТЦК та СП, командування сил територіальної оборони. Приміщення батальйону територіальної оборони Обухівського району було визначено в місті Українка.
?Далі обговорили робочі питання структурних підрозділів міської ради.
?За повідомленням керівника «гарячої лінії» міського голови Марини Меленець надходить багато дзвінків і скарг щодо роботи приватного кафе по вулиці Грушевського.
?Начальник Васильківського відділу поліції №1 Обухівського районного управління поліції Євген Бузоверя доповів, що в даному закладі було здійснено перевірку та вилучено спиртні напої, які продавались незаконно, адже ліцензії на їх продаж заклад немає. Проведено бесіди з власником кафе та працівниками, попереджено про відповідальність та складено адмінпротоколи.
Ще раз інформуємо, що на території Васильківської міської територіальної громади діє рішення №01.01-55-VII від 20 вересня 2019 року зі змінами №01.16.-09-VIII від 26 листопада 2021 року «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктам господарювання, крім закладів ресторанного господарства з 23.00 до 09.00 години на території Васильківської міської територіальної громади».
Просимо громадян, якщо Ви помітили відповідні порушення продажу алкоголю в період після 23.00 години до 09.00 години в магазинах, супермаркетах, невідкладно телефонувати 102 та повідомляти про порушення.
✅Освіта.
?Керівник управління освіти Лілія Козак повідомила статистику захворюваності дітей по освітнім закладам громади. Станом на ранок 24 січня одна група в ДНЗ №10 «Ластівка» закрита для відвідування дітей та учні 2-х класів Васильківської ЗОШ №6 переведені на дистанційне навчання.
Відбувся фінал обласного конкурсу «Учитель року». В п’ятірці кращих, вчитель біології Кодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Диптан Ольга Леонідівна, яка виборола для нашої громади ІІ місце. Вітаємо!
✅Медицина.
?Керівник Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августинович проінформувала про різке зростання захворюваності на COVID-19, і особливо серед дітей. На минулому тижні було зроблено 500 ПЛР-тестів, з яких більша половина з позитивним результатом. Чекають мешканців в пунктах вакцинації для отримання бустерної дози, які вже мають період 6 місяців від 2-ї дози щеплення.
?Звертаємось до громади, вакцинуйтесь, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних.
?УЖКГ.
Керівник управління ЖКГ Валентина Савчук доповіла, що проводяться роботи з обстеження зелених насаджень, які підлягають кронуванню.
Вжиття заходів з демонтажу зупинки громадського транспорту «Берізки», яка знаходиться в аварійному стані.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі