Відбулися заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України

Written on . Posted in Cвята

??Сьогодні, 21 січня, відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України з покладанням живих квітів до пам’ятника невтомного борця за свободу та незалежність України Т.Г. Шевченку.
У заходах взяли участь керівництво та депутати Васильківської міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, установ і організацій міста, військовослужбовці, учнівська молодь та громадськість.

«День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу» – зазначив у своєму виступі секретар міської ради Богдан Шевчук.
Заступник начальника Васильківського гарнізону з морально-психологічної підготовки підполковник Дмитро Московчук наголосив, що ті події, які зараз відбуваються в Україні вимагають від усіх людей єдності заради досягнення спільної мети – миру.
Учні загальноосвітніх навчальних закладів створили нерозривний, символічний, живий ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу??.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі