апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств.

В першу чергу Наталія Олександрівна приділила увагу проблемним питанням, які є на території Васильківської міської територіальної громади станом на 17 січня 2022 року в зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на підстанції ПрАТ Київобленерго в ніч на 15 січня.
Так, станом на 10.00 годину 17 січня відсутнє електропостачання вул. Робкорівська, Тракторна, 46, Гоголя 5/2, с. Луб’янка, вул. Молодіжна, с. Кодаки, вул. Соборна (працює ремонтна бригада).
Також відчутні перебої з водопостачанням на верхніх поверхах багатоквартирних будинків в зв’язку недостатнім тиском в системі. Над усуненням проблем працюють працівники КП «ККП м. Василькова» та управляючих компаній.
Щодо ситуації по захворюваності на COVID-19.
Станом на 17 січня в стаціонарному відділенні КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР знаходиться 30 пацієнтів з підтвердженим діагнозом, 1 хворий помер. На минулому тижні провакцинувались 556 осіб. Звертаємось до громади, вакцинуйтесь, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних.
Керівник управління освіти доповіла, що всі освітні заклади громади з теплопостачанням і проблем в роботі закладів немає.
Керівник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини інформувала, що 19 січня відбудуться 2 заходи – о 12.00 свято Водохреща на річці Стугна та о 17.00 Великий різдвяний концерт в міському Будинку культури (вхід вільний).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі