ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!!!

Written on . Posted in соціальний захист

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 31.08.2021 №38421/1/1-21, Міністерством економіки України ( далі – Мінекономіки) спільно з Державною службою України з питань праці створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях.

Починаючи з 20 грудня 2021 року підприємствам, установам та організаціям, що здійснюють господарську діяльність на території Васильківської міської територіальної громади, а також підприємствам державної та комунальної форми власності, що перебувають у сфері управління органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, в разі виникнення заборгованості із заробітної плати забезпечити подання інформації про заборгованість із заробітної плати  на Портал електронних сервісів Мінекономіки (Інструкція для подання інформації додається).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до інспектора праці управління соціального захисту населення Васильківської міської  ради за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 25 (каб.11), за телефоном: (04571)22288.

Інструкція для подання Інформації про заборгованість із заробітної плати на порталі електронних сервісів Мінекономіки

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі