До уваги батьків!

Written on . Posted in Освіта

З 1 січня 2022 року набрала чинності постанова №305 Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» і заклади освіти Васильківської міської територіальної громади перейшли на нове 4-х тижневе меню.

То ж які зміни?
Урізноманітнено:
м’ясні та рибні страви (це і зрази картопляні з курячим м’ясом «Човники», «курятина в сметані», «пиріг пастуший картопляний з яловичиною», «суфле з вареного м’яса, «нагетси курячі», «товченики рибні», «фішболи»…);
гарніри та молочні страви («локшинник з фруктами та родзинками», «плов з родзинками», каша «Боярська», каша «Янтарна» (пшоняна з яблуками), гратен (запіканка) «Зебра»…);
збільшено кількість овочевих салатів.
Здорове харчування передбачає і змінення технології приготування страв. Перевага надається тушкованим та запеченим стравам.
Якщо деяких продуктів харчування Ви ще не бачите в меню, просимо з розумінням віднестися, оскільки на деякі продукти харчування в даний час проходять тендерні закупівлі. Це заморожені овочі, фрукти та ягоди, соки, кефір.
За повідомленням Управління освіти Васильківської міської ради на даний час заклади освіти забезпечені в повному обсязі тими продуктами харчування, які постачалися протягом 2021 року.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі