До уваги роботодавців! Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця!

Written on . Posted in центр зайнятості

Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347, визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

Хто має право на отримання компенсації 100% фактичних витрат зі сплати ЄСВ:

– роботодавці, які працевлаштовують на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки, за направленням служби зайнятості, зареєстрованих безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до статті 14 Закону України « Про зайнятість населення».

– суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують зареєстрованих  безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше, ніж на два роки.

Компенсація виплачується протягом 12 місяців з дня працевлаштування!

Компенсація не виплачується у разі, коли роботодавець:

– має заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

– визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

Після працевлаштування особи, з виконанням всіх вищевказаних вимог, роботодавець протягом 2 місяців має право звернутись до центру зайнятості із заявою про компенсацію.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до Васильківської міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 45, за телефоном: (04571)29107

Trackback from your site.

Leave a comment