Приватне підприємство «Наукове виробниче підприємство Гідроресурс» інформує

Written on . Posted in Оголошення

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

  Васильківської міської територіальної громади

Приватне підприємство «Наукове виробниче підприємство Гідроресурс» визнано переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Васильківської міської територіальної громади і з  01 квітня 2021 року надає поводження з твердими побутовими відходами (збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів) на території Васильківської  об’єднаної територіальної громади відповідно до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради №100 від 04.03.2021 року та Договору щодо надання послуг з вивезення побутових відходів на території Васильківської міської територіальної громади від 05 березня 2021 року між виконавчим комітетом Васильківської міської ради та ПП «НВП Гідроресурс».

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про відходи» послуги з поводження з твердими побутовими відходами поширюються на всіх жителів громади та підприємства, установи і організації, що розташовані на території громади та надаються на підставі публічного договору, оприлюдненого на офіційному сайті компанії https://www.gidro-res.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/contract11.pdf

На даний час особливе занепокоєння викликає ситуація  з вивезенням  відходів з територій приватної садибної забудови, де накопичення і  вивезення відходів здійснюється за безконтейнерною схемою.

Звертаємо увагу всіх мешканців, що в тариф, за яким ви отримуєте послуги, закладено витрати підприємства, що відповідають нормам утворення твердих побутових відходів, затверджених  рішенням  № 67  виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.02.12р. Згідно цим нормам, один мешканець  в будинку приватного сектору за встановленим тарифом 25, 54 грн. може розраховувати на вивезення 0,138  м3 на місяць, або 0,0345 м3 на тиждень, на рік – 1,661 м3.

Але  як показали 9 місяців надання послуг,  кількість  вивезених відходів з території індивідуальної садибної забудови значно перевищує за встановлені норми. Це приводить до  порушення графіку  надання послуг, неефективності санітарного очищення  території  і збитків виконавцю послуг через,  витрати палива, ремонти автотехніки,  підвищені витрати на  утилізацію.

Тому підприємство нагадує, що кожен споживач, що споживає послуги з вивезення відходів за  безконтейнерною схемою на території індивідуальної садибної забудови має до 9  години ранку виставити тверді побутові відходи біля свого домоволодіння в закритих ємкостях (мішках) розмірами 55х 50 см місткістю на одну особу на тиждень або 70х110 см  – на одну особу на місяць. Просимо всіх жителів громади регулярно виносити сміття і не накопичувати його в домоволодінні.

Одноразова норма виставляння сміття для сімей у складі 1-3 осіб становить 1- 2 мішки, 4-6 осіб – 2-3 мішки,  7 і більше осіб  3-4 мішки.

Відходи вище за норму не вивозитимуться

Якщо  вам потрібно вивезення  більшої кількості відходів,  ви можете  придбати  контейнер, який вивозитиметься за тарифом 161,75грн. за 1 м3 спецтранспортом , який оснащене гідрообладнанням для завантаження контейнерів об’ємом більш 240л. Для  вирішення організаційно-технічних питань щодо надання послуги вивезення  відходів з власного контейнеру вам необхідно зв’язатися з ПП «НВП Гідроресурс», надати технічні характеристики контейнера заповнити заяву-приєднання  до   Публічного договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з поводження з побутовими відходами (з вивезення побутових відходів).

Підприємство також інформує всіх жителів громади, що до п.9 Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070 Постановою КМ  № 1124 від 28.10.2021 внесено зміни, відповідно до яких:

Плата виконавцю за індивідуальним договором про надання послуги з поводження з побутовими відходами складається з плати за послугу та плати за абонентське обслуговування, що вносяться споживачем виконавцю щомісяця однією сумою в порядку та розмірах відповідно до умов договору.

Плата за абонентське обслуговування не відноситься до тарифу, який затверджується органом місцевого самоврядування і регулюється тільки  договором зі споживачем.
З 01.01.2022 року приватне підприємство «Наукове виробниче підприємство Гідроресурс» виконає вказані  нормативні вимоги і введе абонентну плату для споживачів послуг поводження з відходами на території Васильківської міської територіальної громади. Публічний договір в обновленій редакції буде оприлюднено за посиланням https://www.gidro-res.com.ua/.

Згідно чинному законодавству, ПП «НВП Гідроресурс» не надає пільги та субсидії на оплату комунальної послуги з вивезення побутових відходів на території Васильківської міської територіальної громади і абонплату. Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 (зі змінами) (далі – Порядок), та Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (зі змінами), розмір житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг розраховують структурні підрозділи з питань соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово  – комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг.

Заявку на субсидію можна надати онлайн на сайті Мінсоцполітики у розділі «Е-СЕРВІСИ» – «ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ» https://subsidii.mlsp.gov.ua

Отже, користування послугами з поводження з відходами  відповідально із дотриманням вимог законодавства щодо норм вивезення і оплати  дозволить ПП «НВП Гідроресурс» якісно  і своєчасно виконувати свої обов’язки.

Будемо відповідальними та дбайливими у своїй громаді,  тоді ми разом зможемо подолати більшість екологічних проблем громади та захистити навколишнє середовище та здоров’я наших дітей у майбутньому.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Підприємство регулярно буде готовить матеріали для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ