День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят

Written by administrator on . Posted in Cвята

Кожна дитина чекає на гостини Миколайчика, бо він цього дня приходить з подарунками і сюрпризами.
Сьогодні дітки з родин соціальної незахищених категорій нашої Васильківської громади занурились в атмосферу дива, радості і веселощів.

У міському Будинку культури відбулася чарівна казка, на яку завітали артисти і Святий Миколай з веселими піснями і танцями.
Але головний сюрприз чекав дітей попереду.
Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ традиційно відкрила скриньку дитячих бажань і здійснила мрії дітей, які напередодні намалювали малюнки зі своїми мріями.
А потім розпочалася весела вистава “Новорічний гармидер”, яку зіграли чудові артисти театру ляльок на Лівому березі Дніпра.
Свято принесло дітям море задоволення, святкового настрою і солодких сюрпризів.
Святкові заходи на цьому не закінчилися. Діти, які проживають у мікрорайоні Масив та у військовому містечку також розважались біля Новорічних ялинок. На них чекали казкові герої з веселими хороводами, іграми і призами. Дякуємо оганізаторам святкових заходів Управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини, Управлінню освіти Васильківської міської територіальної громади, педагогічним колективам та вихованцям Васильківського НВК “Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, Васильківському академічному ліцею “Успіх”.

Trackback from your site.

Leave a comment