Робоча нарада

Written on . Posted in нарада

13.12.2021 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду за участі керівників комунальних підприємств, старост Васильківської міської територіальної громади.
На порядку денному розглядали одне питання:
Заходи щодо оптимізації вивозу побутового сміття з населених пунктів нашої громади.

За словами директора ПП “НВП Гідроресурс” Юлії Труханової крім об’єктивних умов, таких як: збільшення об’єму сміття у м.Василькові та селах громади впродовж поточного року, відсутність у великої частини мешканців громади укладених договорів на вивіз побутового сміття, є інші обставини, які в останній тиждень впливають на вчасний вивіз сміття. Юлія Володимирівна повідомила про вихід з ладу двигунів двох вантажних автомобілів сміттєвозів підприємства одночасно. На станції технічного обслуговування повідомили, що пошкодження двигунів сталося внаслідок впливу невідомої хімічної речовини.
Зауважимо, що пошкодження автомобілів підприємства ПП “НВП Гідроресурс” для вивозу сміття, очевидно цілком випадково, збіглося зі шквалом скарг в соціальних мережах на роботу комунальників, в більшості від вигаданих людей – ботів.
На нараді було ухвалено:
Сформувати комісію для уточнення нормування вивозу побутового сміття.
Обладнати додаткові сміттєві майданчики та додаткові сміттєві контейнери для збору сміття.
Відповідним комунальним службам вивчити питання впровадження Публічного договору, який за законом має набрати чинності з 1 січня 2022 року.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ