робоча нарада зі старостами сіл

Written by administrator on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду зі старостами сіл Васильківської міської територіальної громади та керівниками структурних підрозділів міської ради.

👉Під час наради старостам було запропоновано надати пропозиції, які будуть включені до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2022 рік (ремонт ФАПів, доріг та тротуарів, закладів освіти, будівництво спортивних та дитячих майданчиків, облаштування парків, заміна старих ламп на нові LED-світильники, відновлення відеонагляду, інше).
👉Обговорили питання особливості зимового утримання автодоріг, готовність вулично – дорожньої мережі під час снігопаду та ожеледиці. Старости озвучили чимало актуальних питань, на які отримали відповіді від керівника КП “ККП м. Василькова”.
👉Досить актуальним було обговорення питання вивезення сміття у селах. Тому, міський голова Наталія Баласинович внесла пропозицію обговорити на наступній нараді з керівництвом ПП “НВП “Гідроресурс”” переглянути почерговість та графіки вивозу ТПВ для жителів сіл.

Trackback from your site.

Leave a comment