Розпочніть або розширте свій бізнес завдяки доступному кредитуванню  за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»!

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

Державна програма “Доступні кредити 5-7-9%” – це новий вид підтримки підприємництва в Україні, програма банківського кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва.

Програма спрямована на посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

Як взяти участь у Програмі?

Крок 1

Перевірте свою відповідність умовам та критеріям участі у Програмі. Для цього уважно ознайомтесь з умовами Програми за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/

Крок 2

Подайте заявку на участь у Програмі до уповноваженого банку, який у свою чергу надасть вичерпний перелік документації, необхідної для подальшого оформлення кредиту.

Крок 3

Обраний уповноважений банк на підставі одержаних від Вас документів приймає остаточне рішення про видачу кредиту. Після цього Ви підписуєте договір з банком, а держава виплачує компенсацію, щоб Ви отримали кредит під ставку 0%, 3%, 5%, 7% або 9% річних. Увага! На кожному етапі участі у Програмі Ви можете отримати консультацію щодо її умов, а також залишити скаргу чи побажання за телефоном 15-45 call-центру Уряду.

Trackback from your site.

Leave a comment