Шановні громадяни, дотримуйтесь необхідних протипожежних заходів!

Written on . Posted in Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Із настанням зимового періоду громадяни для обігріву своїх помешкань починають максимально використовують різні прилади опалення. А загальна кількість пожеж, загиблих та травмованих людей на них, різко зростає.

Основними причинами виникнення пожеж є те, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, люди проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі.
У зв’язку з цим, Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені обігрівачі, телевізори та інші електропобутові прилади! Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, у підвалах, господарських спорудах та інших підсобних приміщеннях!
Запам’ятайте! При використанні електрообігрівальних приладів не забувайте: електрообігрівачі повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з’єднань та електророзеток заводського виготовлення; прилади повинні встановлюватись на негорючій основі, а температура зовнішньої поверхні приладу у найбільш нагрітому місці, у нормальному режимі роботи, не повинна перевищувати 85°С; відстань від електрообігрівачів до горючих матеріалів має становити не менше 25 см; нові підключення різних струмоприймачів необхідно проводити з урахуванням допустимого струмового навантаження електромережі; прилади необхідно регулярно очищати від пилу.
Заборонено: встановлювати обігрівачі близько до душу, ванни; класти кабель живлення на нагріті частини приладу; встановлювати електронагрівальні прилади безпосередньо під розеткою, а також на шляхах евакуації людей; встановлювати саморобні плавкі вставки «жуки» в апаратах захисту від коротких замикань.
Заборонено вмикати декілька приладів в одну розетку та накривати їх легкозаймистими матеріалами; масляні електрообігрівачі можна зберігати лише у вертикальному положенні і звичайно не залишати без нагляду при виході з приміщення, увімкненими в електромережу.
Шановні громадяни, пам’ятайте! Що найвища цінність – це людське життя. Тому лише дотримання цих простих, але вкрай необхідних протипожежних заходів, допоможе зберегти ваше житло та, найголовніше, – життя!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі