Щотижнева апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела нараду з керівниками виконавчих органів Васильківської міської ради, де обговорили питання, що стосуються важливих сфер життєдіяльності жителів.

👉Насамперед, це підготовка до зими, заготовлення піщано-сольової сумішші для боротьби з ожеледдю на дорогах та тротуарах міста.
👉Про стан вакцинації на території громади: кількість хворих на Covid-19.
Продовжується кампанія з вакцинації, за минулий тиждень отримали щеплення 2500 жителів Васильківської громади. Захворюваність на Covid-19 знизилась, але в стаціонарі залишаються тяжкі хворі. Збільшилась кількість хворих на гострі респіраторні захворювання.
Ще раз закликаємо жителів громади не нехтувати своїм здоров’ям, дотримуватись усіх карантинних вимог та пройти повний курс вакцинації. Масова вакцинація залишається єдиним засобом зупинити зростання захворюваності.
👉Обговорили заходи, які плануються в громаді на День Святого Миколая та новорічно-різдвяні свята з дотриманням усіх карантинних вимог.
👉Усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади опалюються. За співфінансування державного та обласного бюджетів до кінця 2021 року буде отримано шкільний автобус.
👉ПРОЕКТ – “КРИЛА” для жінок. «Крила» допоможуть жінкам зробити їхній шлях до зростання та економічної стабільності легшим. http://pactukraine.org.ua/…/Project%20Description_WINGS…

Trackback from your site.

Leave a comment