Чергове пленарне засідання сесії Васильківської міської ради VIII скликання

Written on . Posted in Сесія

Відбулася 9 чергова сесія Васильківської міської ради під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі 33 депутатів міської ради.Традиційно на початку сесійного засідання міський голова Наталія Баласинович привітала юну Чемпіонку Європи з карате Морженко Аріанну з перемогою у змаганнях?.
До порядку денного включені наступні питання:
✅Про затвердження програми “Безпечна громада” на 2021-2023 роки (в новій редакції).
✅Про внесення змін до цільової Програми захисту населення і територій Васильківської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2023 роки.
✅Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Васильківської міської інвалідської громадської організації “Союз Чорнобиль України” на 2020-2022 роки.
✅Про затвердження звітів про оцінку комунального майна Васильківської міської територіальної громади для постановки на баланс.
✅Про розгляд прогнозу бюджету Васильківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
✅Про передачу субвенції з місцевого бюджету до державного бюджету в рамках реалізації цільової Програми захисту населення і території Васильківської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2023 роки.
✅Про надання КП “Васильківтепломережа” права на отримання кредиту.
✅Про надання згоди на списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста та перебувають на балансі КП “Васильківтепломережа”. ✅Про розроблення детального плану території земельної ділянки.
✅Про перейменування залізничних станцій, які знаходяться на території Васильківської міської територіальної громади.
✅Про передачу на баланс комунальним установам,виконавчим органам Васильківської міської ради об’єктів нерухомого майна Васильківської міської територіальної громади.
✅Про прийняття в комунальну власність Васильківської міської ради нерухомого майна Васильківської районної державної адміністрації.
✅Про затвердження діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Васильківської міської територіальної громади на 2022 рік.
✅Земельні питання.

Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (9 человек и люди стоят)

Trackback from your site.

Leave a comment