рятувальники поспілкувалися з громадянами

Written on . Posted in Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Рятувальники щодня залучаються на ліквідацію пожеж, що виникають у житловому секторі. Як свідчить їхній досвід, головна причина займань у побуті криється у нехтуванні громадянами елементарних заходів безпеки. Звісно, остаточні причини пожеж встановлюють фахівці, але часто є явні ознаки того, що людина, приміром, курила в ліжку та заснула з цигаркою, або поставила готуватись їжу на плиту та забула про це, а так само могла забути про увімкнену праску. Займання побутової техніки, розеток, електролічильників, що призвело до пожежі в оселі, також неважко ідентифікувати, виявивши осередок займання. Тому рятувальники з упевненістю можуть сказати, що пожежам легко запобігти! Варто просто взяти за звичку завжди тримати під контролем своє господарство: газові, електричні прилади, не курити в приміщенні, дотримуватись правил безпеки при розпалюванні грубки, печі, каміну тощо. Крім того, якщо вже виникло займання, слід чітко знати, як діяти у такому випадку, адже грамотна реакція – запорука швидкої мінімізації наслідків пожежі.

Так 25 листопада, надзвичайники розповіли про небезпеки, які можуть виникнути внаслідок перенавантаження електромережі, зокрема наголосили, що потрібно постійно слідкувати за станом та справністю електромережі; у разі виходу з приміщень не можна залишати увімкненими телевізори, праски, тощо; при виникненні пожежі потрібно негайно викликати вогнеборців за номером 101!
Саме про це рятувальники розмовляють з громадянами під час проведення роз’яснювальної роботи.
Наприклад, сьогодні, 25 листопада, фахівці Обухівського районного управління нагадували жителям Васильківської громади правила безпеки та алгоритм дій під час пожежі чи іншої надзвичайної події, зокрема – при виявленні ВНП часів Другої світової війни. Також громадяни отримали тематичні застережні листівки.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі