Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Written on . Posted in Екологія, Економіка

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Васильківська міська рада Київської області (далі – Васильківська міська рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт)  Програма соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки” (далі – ДДП).

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки  (далі – Програма) є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями економічного і соціального розвитку, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП –   Васильківська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 25.11.2021 р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 25.11.2021р по 25.12.2022 р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради.

Орган, до якого подаються зауваження – Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради, 08600, Київська область, м. Васильків, вул. Володимирська, 43, тел. (045)71- 2-22-75, economic_vasylkiv@ukr.net.
Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  25.11.2021 р. по 25.12.2022 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА – https://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/departament-ekologii-ta-prirodnikh-re/ та Васильківська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1qjThaXQUkMnY9CVKFRAFiC19BNrppAyL/view?usp=sharing

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі