Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in нарада

?Робота загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Продовження масової вакцинації та стан захворюваності на території Васильківської міської територіальної громади. Оформлення субсидій. Ці та інші питання обговорили сьогодні на оперативній нараді, яку провела Васильківський міський голова Наталія Баласинович.
✅Щодо роботи освітніх закладів поінформувала керівник управління освіти.
Усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі. Заняття в усіх школах проводяться очно. В рамках програми «Ноутбук кожному вчителю» загальноосвітні навчальні заклади отримали для використання у роботі ноутбуки.

✅Щодо стану захворюваності на COVID-19 на території Васильківської міської територіальної громади.
За минулу добу захворіло 61 особа, з яких 1 пацієнт помер. Продовжують працювати Центри масової вакцинації. Відкрито новий пункт вакцинації у Васильківській стоматологічній поліклініці. За минулий тиждень було провакциновано близько 4000 осіб. Станом на сьогодні пункти вакцинації забезпечені вакцинами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer, Moderna.
Ще раз закликаємо жителів громади не нехтувати своїм здоров’ям, дотримуватись усіх карантинних вимог та пройти повний курс вакцинації. Масова вакцинація залишається єдиним засобом зупинити зростання захворюваності.
✅Щодо теплопостачання.
Станом на сьогодні всі будинки і соціальні об’єкти опалюються, всі котельні працюють. 100% споживачів отримують якісні послуги з теплопостачання.
✅Керівник управління соціального захисту населення повідомила, що продовжується прийом заяв на оформлення субсидій та пільг.
✅Керівник КП «ККП м. Василькова» проінформував, що триває підготовка до зимового періоду. Продовжуються роботи з облаштування тротуару по вулиці Г. Сагайдачного. Закінчено роботи з ремонту дорожнього покриття біля дитячої лікарні та вулиці Поповича.
?По закінченню наради усі керівники отримали відповідні доручення міського голови до обов’язкового виконання.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі