Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Робота загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Продовження масової вакцинації та стан захворюваності на території Васильківської міської територіальної громади. Підготовка до зимового періоду. Ці та інші питання обговорили сьогодні на оперативній нараді, яку провела Васильківський міський голова Наталія Баласинович.

Щодо роботи освітніх закладів поінформувала керівник управління освіти.
Усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі. Заняття в усіх школах проводяться очно. Навчальний процес буде тривати до 31 грудня 2021 року включно, у зв’язку з тим, що осінні канікули були продовжені на один тиждень більше. У вихідні в закладах освіти у форматі онлайн проводяться міські олімпіади з навчальних предметів.
Щодо стану захворюваності на COVID-19 на території Васильківської міської територіальної громади.
Епідемія коронавірусу на території Васильківської громади продовжується і тримається як стабільно серйозна. Лікарні працюють з повним навантаженням. Хворіють повторно люди, які в свій час перехворіли і вакцинувалися, але перебіг хвороби протікає значно легше. Продовжують працювати Центри масової вакцинації. За минулий тиждень було провакциновано більше 3000 осіб. Станом на сьогодні пункти вакцинації забезпечені вакцинами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer.
Ще раз закликаємо жителів громади не нехтувати своїм здоров”ям, дотримуватись усіх карантинних вимог та пройти повний курс вакцинації. Масова вакцинація залишається єдиним засобом зупинити зростання захворюваності.
Щодо теплопостачання.
Станом на сьогодні всі будинки і соціальні об’єкти опалюються, всі котельні працюють. За виключенням гуртожитку по вулиці Г. Сагайдачного, 46-а, теплопостачання буде відновлено найближчими днями.
Керівник управління соціального захисту населення повідомила, що проплачені всі державні допомоги, в тому числі і пільги, і субсидії.
Керівник КП «ККП м. Василькова» проінформував, що триває підготовка до зимового періоду. Продовжуються роботи з облаштування тротуару по вулиці Г. Сагайдачного. Закінчуються роботи по підготовці ще 2-х сміттєвих майданчиків.
По закінченню наради усі керівники отримали відповідні доручення міського голови до обов’язкового виконання.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ