Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Продовження перевірок спеціальною комісією щодо дотримання карантинних вимог. Робота загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Продовження масової вакцинації. Щодо підключення житлових будинків до опалення. Ці та інші питання обговорили сьогодні на оперативній нараді, яку провела Васильківський міський голова Наталія Баласинович.

✅Епідемія коронавірусу на території Васильківської громади продовжується. Лікарні працюють з повним навантаженням. Продовжують працювати Центри масової вакцинації. За минулий тиждень було провакциновано дуже багато людей. Станом на сьогодні пункти вакцинації забезпечені вакцинами CoronaVac та AstraZeneca. На цьому тижні має з”явитись також Pfizer. Статистика за минулу добу: захворіло – 62, одужали – 77, померли 2 особи.
Ще раз закликаємо жителів громади не нехтувати своїм здоров”ям, дотримуватись усіх карантинних вимог та пройти повний курс вакцинації. масова вакцинація залишається єдиним засобом зупинити зростання захворюваності.
✅Для зменшення кількості хворих у на території Васильківської міської територіальної громади запроваджені додаткові карантинні обмеження в зв”язку з входженням Київщини до “червоного” рівня епідемічної безпеки. Їх дотримання продовжує контролювати спеціальна комісія. Зокрема це стосується роботи ринків, магазинів, громадського транспорту, ТРЦ, спортивних клубів та фітнес-центрів.
✅За повідомленням керівника управління ЖКГ станом на сьогодні проводяться ремонтні роботи щодо запуску опалення в будинках №№2 і 25 по вулиці Грушевського.
✅Щодо роботи освітніх закладів поінформувала керівник управління освти.
Відповідно до Постанови КМУ №1236 всі заклади дошкільної освіти продовжують роботу у звичному режимі і учні 1-4 класів навчаються. Також учні старших класів сьогодні вийшли на навчання в ті заклади, де вакцинацію пройшли 100% педагогів, які вакцинувалися двома дозами. Інші педагоги, які отримали тільки 1 дозу, працюють дистанційно з учнями і отримують заробітну плату. Станом на сьогодні учні 5-11 класів Васильківського ліцею “Успіх”, Барахтівського та Здорівського НВК поки що працюють дистанційно.
✅Керівник управління соціального захисту населення повідомила, що субсидію вже отримали 2050 жителів і 3350 пільговиків отримали пльги.
?По закінченню наради усі керівники отримали відповідні доручення міського голови до обов”язкового виконання.

Trackback from your site.

Leave a comment