Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written on . Posted in Виконком

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. 

Члени виконкому ознайомились з порядком денним та прийняли ряд рішень, а саме:

  1. Про надання матеріальної допомоги.
  2. Про заслуховування звітів керівників управлінь та відділів Васильківської міської ради.
  3. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг на розміщення зовнішньої реклами на території Васильківської міської територіальної громади.

  4. Про встановлення тарифів та структури тарифів на послугу з постачання теплової енергії, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, які надає комунальне підприємство «Васильківтепломережа».
  5. Про введення в дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» для населення, затверджених рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради від 30.06.2020 № 226.

  6. Про встановлення скоригованого тарифу на теплову енергію, яку виробляє з альтернативних джерел енергії мале приватне підприємство «ВПК» для котелень, розташованих по вул. Шевченка, 46-в, вул. Декабристів, 87 в м. Василькові Київської області.

  7. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Васильківської міської територіальної громади затвердженого рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради від 27.07.2021 № 351 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Васильківської міської територіальної громади».

  8. Про захист прав дітей.
  9. Про надання дозволу на розміщення об’єктів виїзної торгівлі новорічними ялинками.
  10. Інші.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі