Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Васильківська міська рада Київської області (далі – Васильківська міськрада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі – Заява) документу державного планування “Програма соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської міської територіальної громади на 2022-2024 роки” (далі – ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП –  Васильківська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення – 11 листопада 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 11.11.2021р. по 25.11.2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  – Управління з питань економіки та власності Васильківської  міської ради.

Із Заявою можливо ознайомитися за посиланням – переглянути,  а також у приміщенні Управління з питань економіки та власності Васильківської міськради за адресою: 08600, Київська область, м. Васильків, вул. Володимирська, 43-А, тел. (045)71-2-22-75,economic_vasylkiv@ukr.net.
Орган, до якого подаються зауваження – Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради Київської області за адресою: 08600, Київська область, м. Васильків, вул. Володимирська, 43-А, тел. (045)71- 2-22-75, economic_vasylkiv@ukr.net.
Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 11.11.2021 р. по 25.11.2021 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА – http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/departament-ekologii-ta-prirodnikh-re/ та Васильківська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Trackback from your site.

Leave a comment