Оголошення

Written on . Posted in Архітектура, Оголошення

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про наступне:

12.11.2021року о 10:00 годині у приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури за адресом: 08600, м. Васильків, вул. Шевченка, 6 (кінотеатр «Дружба») відбудеться громадське обговорення проекту детального плану території щодо зміни цільового призначення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої по вул. Соборна, 125-б та вул. Соборна, 125-в у м. Василькові Київської області з метою його розгляду та  подальшого затвердження.

Відповідальним за організацію проведення громадського обговорення визначено заступника начальника управління – начальника відділу містобудування, архітектури та землекористування Васильківської міської ради,головного архітектора, Швеця Олександра Васильовича –  тел. роб.:2-48-45, 2-13-63 приймальня міського голови – тел.2-22-51.

Trackback from your site.

Leave a comment