робоча нарада

Written on . Posted in нарада

01.11.2021 року відбулась робоча нарада за участі Васильківського міського голови Наталії Баласинович, секретаря Васильківської міської ради Богдана Шевчука, керівників управління соціального забезпечення, управління ЖКГ, Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги, управління освіти та фінансового управління Васильківської міської ради.

Також, в нараді взяли участь керівники КП «ККП м .Василькова», КП “Васильківтепломережа”, УК«Троянда», УК ТОВ «Міський житловий центр».
На порядку денному, в основному, розглядалися питання підключення до тепла житлових будинків та ситуація з перебігом епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 на території Васильківської міської територіальної громади.
На ранок 01.11.2021 року у місті Василькові КП “Васильківтепломережа” підключені всі багатоквартирні житлові будинки, за виключенням В/М №16,19. За цими адресами є пориви мережі, аварії ліквідуються. В будинках за адресами: Грушевського,20, Мир,1, Михайлівська,31а, Сагайдачного, 46-б та 58 проводяться роботи з підключення тепла обслуговуючими компаніями.
Вимушені сповістити, що епідемія COVID-19 на території нашої громади набирає обертів. На ранок 01.11. у Васильківській лікарні перебуває 126 хворих, 8 людей – в реанімації, дві людини, на жаль, померли. За словами головного лікаря КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР Лідії Пацало, фактично всі пацієнти не були вакциновані. Наполегливо просимо усіх мешканців нашої громади не нехтувати своїм здоров”ям та вакцинуватись.
Як підтверджує заступник головного лікаря Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Лисенко, зараз в Центрі Вакцинації можна щеплюватись на вибір декількома вакцинами, які мають сертифікацію ВООЗ.
НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

Trackback from your site.

Leave a comment