Позачергове засідання ТЕБ та НС

Written on . Posted in COVID-19, ТЕБ та НС

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Васильківської міської ради.

На порядок денний виносилось питання «Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARC-CoV-2 на території Васильківської міської територіальної громади».
?За повідомленням завідувача Васильківського відділу ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Віталія Кривошеї за 27 днів жовтня місяця на коронавірусну хворобу захворіли 720 жителів Васильківської громади, серед них 36 дітей. Померло за вказаний період 13 осіб, з них по м. Васильків – 10. Ріст захворюваності за жовтень виріс в 6,4 рази.
?Головний лікар «Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ярослава Августинович доповіла присутнім, що статистика не втішна, зростає динаміка захворюваності на коронавірус, кількість щоденних ПЛР-тестів рекордно зросла.
?Що стосується закладів освіти Васильківської міської територіальної громади.
?Канікули у загальноосвітніх навчальних закладах продовжено до 07 листопада 2021 року включно.
?Дошкільні навчальні заклади працюють у звичному режимі.
❗️ Працівники сфери освіти входять до переліку представників професій, які підлягають обов’язковій вакцинації. Фактично, це означає, що у «червоній» зоні без щеплення вони зможуть працювати до 7 листопада.
❗️ До 08 листопада усі педагоги повинні вакцинуватися двома дозами та мати відповідний сертифікат про вакцинацію.❗️
?Це також стосується і закладів позашкільної освіти.
Як ми вже писали, з 00:00 години 30 жовтня на Київщині почне діяти “червоний”? рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення було прийняте під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС. А це означає, що вже з суботи почнуть діяти жорсткі обмеження “червоної” зони. Відповідно будуть забороненими:
?проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
?робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;
?робота ТРЦ та інших розважальних закладів;
?робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
?робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.
‼️АЛЕ – робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть “зелений” COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.‼️
?На засіданні було прийнято рішення про створення спеціальної комісії, яка буде щоденно перевіряти заклади харчування, ринки, магазини, спортзали і фітнес-клуби, розважальні центри щодо суворого дотримання протиепідемічних заходів.
?Щодо роботи транспорту.
Міський транспорт працює у звичному режимі, але перевезення пасажирів здійснюється за 50% заповненні транспортного засобу і суворого дотримання маскового режиму.
?ДО УВАГИ!!! Виконавчим органам, комунальним підприємствам, установам Васильківської міської громади, діяльність яких передбачає приймання відвідувачів, приймання відвідувачів здійснювати лише за наявності, як у персоналу так і у відвідувачів, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більше як за 72 години до дня відвідування/приймання; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує отримання однієї дози однодозної вакцини або двох доз дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання (негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі