Нарада зі старостами

Written by administrator on . Posted in нарада

28 жовтня 2021 року за участі Васильківського міського голови Наталії Баласинович відбулась чергова нарада з очільниками старостинських округів Васильківської міської територіальної громади. Головними серед питань, що обговорювались на порядку денному були:

✅Початок опалювального сезону в населених пунктах громади. Практично в усіх селах, крім с.Яцьки, розпочато опалювальний період у середньоосвітніх навчальних закладах та ДНЗ. Потрібно зауважити, що після аварії на харчоблоку в дитячому садочку «Вербиченька» с.Кодаки, спеціалісти обласної газової компанії повторно перевіряють технічний стан котелень та газового устаткування в закладах освіти та ДНЗ Васильківської міської територіальної громади.
🔸Національна поліція з’ясовує обставини аварії в ДНЗ «Вербиченька», ведеться слідство.
✅Також, обговорювалось питання покращення в наступному році логістики в нашій громаді внаслідок відкриття нових автомобільних маршрутів громадського транспорту в Обухівському районі, оголошених Київською обласною державною адміністрацією та запуску залізничного маршруту Васильків – Київ «Васильківський експрес».

Trackback from your site.

Leave a comment