Щотижнева апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

08 жовтня 2021 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

Завідувач Васильківського відділу ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Віталій Кривошея доповів про ситуацію із захворюваності на COVID-19: з початку пандемії захворіло 6062 особи, з них 67 осіб померло. З початку жовтня місяця, станом на 17 число – 242 лабораторно підтверджених випадків, з них 27 дітей. Спостерігається значне збільшення захворюваності.
Головний лікар КНП “Васильківська БЛІЛ” ВМР Лідії Пацало доповіла, що станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходяться 73 хворих на 🦠COVID-19, з них 7 осіб – у реанімаційному відділенні і лише 7 хворих зробили щеплення. Перебіг захворюваності дуже важкий. Станом на 18 жовтня 2021 року з початку місяця 4 людини померло від 🦠COVID-19.
‼️Закликаємо всіх громадян, хто ще не вакцинувався: ‼️ТЕРМІНОВО ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ!‼️
Зараз в наявності є вакцини: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca.
Це всесвітньо визнані надійні вакцини, які захистять вас від 🦠COVID-19, або допоможуть легше перенести перебіг самої хвороби.
Контактний номер телефону Васильківського Центру вакцинації ☎️+380 93 091 5030.
Директор КП “Васильківтепломережа” Андрій Панаіт доповів про ситуацію із початком опалювального сезону:
“30 вересня 2021 року між урядом нашої держави, між НАК “Нафтогаз”, Асоціацією міст України, Конгресом місцевих і регіональних влад підписано меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло, тарифи на гарячу воду НЕ БУДУТЬ РОСТИ.
12 жовтня 2021 року Кабмін оприлюднив розпорядження від 11.10.2021 № 1234-р, яке дозволяє НАК “Нафтогаз” підписати договори, де ціна на газ для потреб населення складає – 7,42 грн та 13,70 грн., для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) без ПДВ та тарифу на транспортування. Наразі триває робота з підписання договорів, як тільки НАК “Нафтогаз” внесе наші договори в реєстр, ми зможемо розпочати опалювальний сезон. В першу чергу почнуть опалюватися об’єкти соціальної сфери (школи, лікарні тощо). “
Начальник управління освіти Васильківської міської ради Лілія Козак – канікули по школах громади розпочнуться з 25 жовтня. Власне, так було і прописано у річному навчальному плані. Високого рівня захворюваності серед педагогічних працівників та учнів не спостерігається, тому й розпочинати канікули раніше – наразі потреби немає.

Trackback from your site.

Leave a comment