Обласна комісія провела обстеження водних об”єктів русла річки Стугна

Written on . Posted in Екологія

Сьогодні до Васильківської міської територіальної громади завітала Тимчасова контрольна комісія Київської обласної ради з питань перевірки екологічного стану водних об’єктів Київської області.

Васильківський міський голова Наталія Баласинович та керівники профільних структурних підрозділів міської ради озвучили голові комісії – депутату Київської обласної ради Хвичі Мепарішвілі та іншим членам комісії проблеми, які, в силу природніх та людських факторів, призвели до замулення русла р. Стугна. В ході обстеження була перевірена і гідротехнічна споруда захисної дамби по вул. Соборна міста Васильків та регулюємі шлюзи, які теж потребують реконструкції.
Вивчивши ситуацію, члени Тимчасової комісії запропонували Васильківській міській раді подати проект по відновленню і підтриманню сприятливого гідрологічного режиму р. Стугна з метою захисту від підтоплення, який буде включений у комплексну обласну програму щодо захисту від підтоплення територій в містах і селищах Київської області на 2022-2032 роки.
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)
Возможно, это изображение (дерево, водоем и природа)

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ