щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

20 вересня 2021 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та компаній – управителів , старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

На початку наради Наталія Олександрівна подякувала колегам, співробітникам апарату Васильківської міської ради, керівникам структурних підрозділів, комунальним підприємствам, старостам сільських громад – всім причетним до організації чудового свята Дня міста Василькова. Кожний з мешканців нашої Васильківської міської об’єднаної громади мав можливість побувати на відкриті реконструйованої набережної Стугни, Скейт ПАРКУ, Активного Парку, на відкритті чудового спортивного майданчика на Масиві, покуштувати смаколики від чарівних господинь з усіх населених пунктів громади. Наприкінці свята наші Васильківські таланти та відомі українські артисти виступили з надзвичайним концертом, влаштованим на центральній площі Василькова. Святковий день завершив грандіозний салют на честь громади Василькова, якому виповнилося 1033 роки.
Головною темою наради, цього разу, стала підготовка громади до опалювального сезону.
Керівник КП”ВАСИЛЬКІВТЕПЛОМЕРЕЖА” Андрій Панаїт доповів про закінчення ремонту всіх чотирьох котелень у м.Васильківі. Підготовка мереж у житловому секторі триває. Начальник управління освіти Васильківської міської ради Лілія Козак доповіла про, практично повну готовність закладів освіти Васильківської громади до опалювального сезону.
Щодо тарифів на газ : правомірність ціни на газ для населення та комунальних підприємств впродовж двох тижнів має перевірити та затвердити спеціально скликана комісія міністерства енергетики України.

Trackback from your site.

Leave a comment