щотижнева апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Сьогодні, 13.09.2021р Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та компаній – управителів , старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

Керівники доповіли про виконання робіт та заплановані заходи, нові плани та завдання на поточний робочий тиждень.
За інформацією головного лікаря Лідії Пацало, завершені ремонтні роботи асфальтового покриття на території КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”. В тому числі майданчик зі змонтованою раніше Кисневою станцією – сховищем.
За інформацією Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги на сьогодні вакциновано понад 35 тисяч осіб.
За інформацією керівника Васильківського управління освіти Освіти Лілії Козак, на жаль, тільки один шкільний педагогічний колектив виконує на сьогодні вимогу 80 відсотків вакцинованих. Наталія Олександрівна ще раз нагадала старостам сіл про необхідність проведення додаткової роз’яснювальної роботи серед населення, в тому числі – щодо вакцинації вчителів в школах Васильківської територіальної громади.
Окрему увагу Васильківський міський голова приділив обговоренню робити вповноважених підрозділів Васильківської міської ради з родинами, які опинились в складних життєвих обставинах, з дітьми малозабезпечених сімей. Також, обговорювалось забезпечення громадян соціальними виплатами, належних за законом.
Наприкінці наради Наталія Олександрівна нагадала усім присутнім про важливу участь кожного підрозділу Васильківської міської ради у підготовки до свята Дня міста Василькова, свята для всієї великої Васильківської міської територіальної громади.

Trackback from your site.

Leave a comment