Правила поведінки під час грози!!!

Written on . Posted in Без категорії

Варто вимкнути усі свої ґаджети, у цьому поєдинку людини з стихією вони явно не на вашій стороні. Вимкнули та запхнули до кишені? Подумки попрощайтеся зі своїми близькими, бо щойно ви зробили найбільшу дурницю свого життя. Яким дорогим не був ваш телефон та інші металеві речі – відкиньте їх на велику відстань від себе. Адже навіть у вимкеному стані ці речі створюють навколо себе магнітне поле, яке наражатиме Вас на небезпеку. Телефон можна придбати, а загублене життя не повернеш.

Чомусь часто жертви грози бігли до високих дерев, щоб там заховатися. Це велика помилка. Тай ховатися під дерево, яке вище за вас теж не правильно. Самотні високі об’єкти – перша ціль на шляху грози. Якщо знаходитесь на відкритому просторі, то не намагайтеся бігти до лісу. Постеліть щось на землю, щоб ізолюватися він неї (це можуть бути гілки, одяг, пакет, наплічник тощо), сядьте та підігніть до себе коліна, а відтак притисніть до колін голову. Подивіться довкола, можливо, десь поруч є земляне заглиблення, де можна дочекатися закінчення негоди?
Якщо ви у воді, то негайно покиньте її. Ще у школі нас навчають, що вода – ідеальний електропровідник. Зніміть мокрий одяг на суші та відійдіть на достатню відстань від водойми.
Якщо гроза застала в салоні авто, то вимкніть двигун. Увімкнений двигун машини – це те саме, що й телефон чи інший електронний пристрій. Він притягує небезпеку. З’їдьте з пагорба у долину, заглушіть мотор. Саме тепер ви у безпеці.
А цей пункт стосується велосипедистів, мотоциклістів та власників іншого транспорту. Рух у грозу – гонка, котра може закінчитися фатально. Для того, щоб зберегти життя – зупиніться та у безпечному місці, вже без свого «металевого друга», перечекайте негоду.
Однак, існує найголовніше правило – не панікуйте, адже саме від оргнізованості залежить порятунок у скрутній ситуації.
Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі