Педагогічний форум Васильківської міської територіальної громади.

Written by 1 admin on . Posted in Освіта

👍Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання.
👉Сьогодні, напередодні нового навчального року, Васильківський академічний ліцей «Престиж» традиційно зібрав освітян Васильківської міської територіальної громади на Педагогічний Форум «Розвиток освіти: досягнення, можливості, перспективи».
👉Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович з вітальними словами та щирими побажаннями до освітян звернувся секретар міської ради Богдан Шевчук: «Ми разом маємо створювати новий освітній простір для наших дітей – сучасне освітнє середовище, яке забезпечить їм необхідні комфортні умови для навчання. Щиро бажаю, аби кожен ваш день був успішним та щасливим».

👉Начальник управління освіти Васильківської міської ради Лілія Козак прозвітувала про здобутки освітянської родини за 2020-2021 навчальний рік. На території Васильківської громади вже створено 2 опорні заклади – це Васильківський академічний ліцей «Престиж» та Васильківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4, а також 3 гімназії – Погребівська, Митницька і Барахтівська.
Лілія Олегівна відзначила, що 2020-2021 н.р. був досить складним, адже навчальні заклади, в основному, працювали дистанційно. Але, дистанційне навчання ще більше підтвердило велике значення і важливість роботи педагогів. Світова пандемія змусила наших педагогів швидко адаптуватися до нових умов, опановувати технології дистанційного навчання, організовувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, комунікувати з учнями на відстані, надихати та мотивувати їх до навчання, допомагати батькам.
Також подякувала керівникам шкіл і дитячих дошкільних закладів, педагогічним працівникам за велику роботу, що була здійснена з підготовки закладів освіти до нового навчального року.
✅Серед основних освітянських пріоритетів на 2021-2022 навчальний рік визначено:
– Реформування шкільного харчування.
– STEM – освіта.
– Здорова Україна.
– Освітня безбар’єрність: інклюзія.
– Освітня безбар’єрність: освіта дорослих.
Впродовж року педагоги громади плідно працювали. Активну участь брали у конкурсах міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Завдячуючи високому професіоналізму педагогів, учні виявляють глибокі знання та досягають вагомих результатів в олімпіадах та різних конкурсах.
Урочистим елементом Форуму стала приємна місія – нагородження за вагомі здобутки в освітянській сфері кращих із кращих за підсумками 2020-2021 навчального року.👏
На завершення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять педагогів, які передчасно відійшли у вічність🙏.
 

Trackback from your site.

Leave a comment