Педагогічний форум Васильківської міської територіальної громади.

Written on . Posted in Освіта

?Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання.
?Сьогодні, напередодні нового навчального року, Васильківський академічний ліцей «Престиж» традиційно зібрав освітян Васильківської міської територіальної громади на Педагогічний Форум «Розвиток освіти: досягнення, можливості, перспективи».
?Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович з вітальними словами та щирими побажаннями до освітян звернувся секретар міської ради Богдан Шевчук: «Ми разом маємо створювати новий освітній простір для наших дітей – сучасне освітнє середовище, яке забезпечить їм необхідні комфортні умови для навчання. Щиро бажаю, аби кожен ваш день був успішним та щасливим».

?Начальник управління освіти Васильківської міської ради Лілія Козак прозвітувала про здобутки освітянської родини за 2020-2021 навчальний рік. На території Васильківської громади вже створено 2 опорні заклади – це Васильківський академічний ліцей «Престиж» та Васильківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4, а також 3 гімназії – Погребівська, Митницька і Барахтівська.
Лілія Олегівна відзначила, що 2020-2021 н.р. був досить складним, адже навчальні заклади, в основному, працювали дистанційно. Але, дистанційне навчання ще більше підтвердило велике значення і важливість роботи педагогів. Світова пандемія змусила наших педагогів швидко адаптуватися до нових умов, опановувати технології дистанційного навчання, організовувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, комунікувати з учнями на відстані, надихати та мотивувати їх до навчання, допомагати батькам.
Також подякувала керівникам шкіл і дитячих дошкільних закладів, педагогічним працівникам за велику роботу, що була здійснена з підготовки закладів освіти до нового навчального року.
✅Серед основних освітянських пріоритетів на 2021-2022 навчальний рік визначено:
– Реформування шкільного харчування.
– STEM – освіта.
– Здорова Україна.
– Освітня безбар’єрність: інклюзія.
– Освітня безбар’єрність: освіта дорослих.
Впродовж року педагоги громади плідно працювали. Активну участь брали у конкурсах міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Завдячуючи високому професіоналізму педагогів, учні виявляють глибокі знання та досягають вагомих результатів в олімпіадах та різних конкурсах.
Урочистим елементом Форуму стала приємна місія – нагородження за вагомі здобутки в освітянській сфері кращих із кращих за підсумками 2020-2021 навчального року.?
На завершення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять педагогів, які передчасно відійшли у вічність?.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі