Оголошення про проведення громадського обговорення проекту детального плану території

Written on . Posted in Архітектура, Оголошення

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про наступне:

20.08.2021року о 10:00, у приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури за адресою: 08600, м. Васильків, вул. Шевченка, 6 (кінотеатр «Дружба») відбудеться громадське обговорення проекту детального плану території будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів в с.Митниця, автошлях Київ-Одеса, 44км, Васильківської територіальної громади, Обухівського району, Київської області з метою його подальшого затвердження.

Документація розроблена  ФОП Лавро Ю.К.

Відповідальним за організацію проведення громадського обговорення визначено заступника начальника управління – начальника відділу містобудування, архітектури та землекористування Васильківської міської ради тел. Роб.:2-48-45, 2-13-63 приймальня міського голови – тел.2-22-51.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі