Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела щотижневу апаратну нараду

Written on . Posted in нарада

Сьогодні на апаратній нараді обговорили плани і завдання на найближчі дні, підвели підсумки минулого тижня.
Одне з найболючих і найбільш актуальних тем – це підготовка до нового опалювального періоду та тарифи на теплопостачання територіальних громад по всій Україні.

В суботу відбулася селекторна нарада з губернатором Київщини, департаментом ЖКГ КОДА та мерів територіальних громад Київщини щодо формування ціни на газ для населення і підготовку до опалювального сезону на території області. Голова Київської обласної державної адміністрації повідомив учасників наради: «У таких складних умовах НАК «Нафтогаз України» був змушений встановити нову ціну на газ для населення на рівні 7,42 за кубометр. Тепер завдання влади і місцевого самоврядування докласти максимум зусиль для того, щоб наші люди не відчули здорожчання».
Наталія Олександрівна зазначила, що на рівні нашої громади ще немає рішення встановлення нових тарифів, тільки обговорення цього питання. Мери територіальних громад на нараді запропонували зробити «середній» тариф по Україні, який буде вважатися оптимальним для усіх громад України. ❗️Ми чекаємо дій від уряду країни і нічого не підвищуємо❗️.
Щодо вакцинації.
Станом на сьогодні у нашій лікарні не має хворих з підтвердженим СOVID-19, проведено поточний ремонт інфекційного відділення, яке повністю готове приймати пацієнтів. Статистика захворюваності на СOVID-19 загалом по Україні почала знову збільшуватися. Тому ще раз звертаюсь до громади, вакцинуйтесь, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних.
По дорогам.
Сьогодні розпочалися ремонтні роботи з асфальтування вулиці Тракторна. Поступово, за наявності вільних коштів у місцевому бюджеті, будемо продовжувати ремонт доріг за першочерговою необхідністю.
Щодо благоустрою.
У місцевому «Vasylkiv park» проводиться часткова заміна покриття на містках, щоб не допустити травмування відпочиваючих дітей і дорослих.
На розі вулиць Соборна-Володимирська завершується відновлення кругової клумби та встановлено острівець безпеки з новою світловою опорою.
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (стоит и дорога)

Trackback from your site.

Leave a comment