Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ взяла участь у нараді щодо надання субвенції з держбюджету для створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ взяла участь у нараді, яка відбулася за ініціативи та підтримки Першої леді Олени Зеленської щодо надання субвенції з держбюджету для створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

За рахунок коштів з субвенції місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зможуть створити притулки, денні центри, консультативні служби, які надаватимуть послуги особам, постраждалим від домашнього насилля.
У 2018 році Наталією Олександрівною разом з ВБО “Конвіктус Україна” було ініційовано створення першого притулку на Київщині для жінок і дітей, постраждалих від тортур та насилля. Долею цих людей вона постійно опікується і робить все можливо, аби вони себе почували у повній безпеці та отримували таку необхідну психологічну підтримку.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ