Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду.

Обговорили плани і завдання на найближчі дні, підвели підсумки минулого тижня.

“Друзі, триває кампанія з вакцинації, тому прошу всіх не нехтувати своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних. Приходьте і вакцинуйтесь. Наша васильківська громада одна з найкращих по статистиці вакцинованих. Станом на сьогодні провакцинувалось більше 15 тисяч. Тому, не зволікайте, пункти працюють щоденно.
Щодо благоустрою.
Роботи в цьому напрямку проводяться щоденно. Наше місто вже стає квітучим, сірі електроопори на центральних вулицях поступово будуть прикрашені вазонами з живими квітами.
Щодо сміття.
Прикро, що є люди, якщо їх так можна назвати, які просто не хочуть, щоб наша громада ставала чистою та охайною. У в/м були проведені роботи з очищення смітника, встановлено шлагбаум, щоб заборонити заїзд автомобілів зі сміттям, яке везуть з інших навколишніх пунктів. Цей новенький шлагбаум було зломлено вночі. Але ми не зупинимось, ми змінимо світогляд людей. В першу чергу ми встановимо камери відеоспостереження на цих, так званих несанкціонованих сміттєвих точках, вулиці Соборна, А. Горської, в/м і будемо штрафувати тих, хто ці смітники створює. Також, буде облаштовано пункт прийому великогабаритного сміття і одразу повідомимо, де буде його локація.
Щодо підняття тарифів на проїзд.
Мною було направлено листи до голови КОДА та голови КОР щодо обґрунтування підняття вартості проїзду. В п’ятницю відбулося засідання з перевізниками, які сьогодні мають переглянути тарифи. Особисто я веду перемовини з перевізниками, які курсують через наше місто в Київ, щоб вони залишили старий тариф по місту.
По дорогам.
Закінчуються поточні ремонтні роботи по вулиці Декабристів. Сьогодні розпочнуться підготовчі роботи з асфальтування вулиці Тракторна. Поступово будемо відновлювати дорожнє покриття, де дороги в жахливому стані і ремонт є першочерговою необхідністю.
Щодо святкування Дня міста.
На минулому тижні я зустрічалась зі священниками, які звернулись до мене з проханням перенести святкування в зв’язку з тим, що на 11 вересня припадає церковне свято Усікновення голови Іоанна Предтечі і в такий день не можна проводити розважальні заходи. Ми порадились з колегами і вирішили підтримати наше духовенство та провести святкування 18 вересня”.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ