Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу нараду зі старостами старостинських округів громади

Written on . Posted in нарада

Наталія Олександрівна інформувала присутніх про участь у Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Децентралізація». В програмі форуму 28 липня обговорювали реформу децентралізації як одну із найуспішніших реформ в Україні, Європейську хартію місцевого самоврядування як основу децентралізації, місцеве самоврядування в умовах децентралізації повноважень, цифровізацію сервісів, які надаються громадами, розбудову мережі ЦНАПів. Одним із ключових питань також відзначалось адміністрування податків і відносин з бізнесом.

«Сьогодні в Україні реалізуються більше тисячі інфраструктурних проектів. Це в рамках програм «Велике будівництво», «Велика реставрація», нових програм, наприклад, «Здорова Україна» та інших. Тому нам треба готувати якісні проекти, які реально можуть попасти до цих програм. Це і будівництво доріг, будівництво нових парків та зон відпочинку» – зазначила міський голова Наталія Баласинович.
В ході наради старости озвучили основні нагальні потреби, а саме, в усіх населених пунктах потрібно прогрейдерувати та відремонтувати аварійні ділянки доріг, упорядкування кладовищ (покіс трави, вивіз сміття, вирубка кущів).
За результатами наради міським головою дано доручення старостам підготувати інформаційну довідку щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі