Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду

Written on . Posted in Без категорії

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

Керівники управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою та комунального підприємства «ККП м. Василькова» доповіли про виконання робіт та заплановані заходи по прибиранню території васильківської громади, озвучені проблемні питання, які потребують термінового прийняття рішень, а саме встановлення сміттєвих майданчиків у військовому містечку та інших прибудинкових територіях, де виникають стихійні сміттєзвалища. На минулому тижні Васильківський міський голова Наталія Баласинович з представниками управління ЖКГ, КП «ККП м. Василькова», управляючої компанії «МЖЦ» оглянули стан дитячого майданчика у військовому містечку та визначились із заходами по відновленню ремонтних робіт. Протягом поточного робочого тижня ці роботи будуть виконувати працівники управляючої компанії «МЖЦ».
Розпочато підготовчі роботи по асфальтуванню дороги по вулиці Миру.
Наталія Олександрівна доручила якнайшвидше провести ремонтні роботи з ліквідації ями в с. Тростинка, яка утворилась внаслідок негоди, а також провести ремонт дорожнього покриття по вулиці Тракторній. Міський голова також звернула увагу на проведення робіт по скошенню трави по вулиці О. Лістрового.
Начальник управління освіти доповіла, що проводяться поточні ремонтні роботи в усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, а також розглядається питання про відкриття у серпні місяці поточного року пришкільного табору.
Керівник фінансового управління повідомила, що надійшла субвенція на проведення робіт з встановлення інтернету в с. Шевченківка.
Фахівці управління соціального захисту населення продовжують проводити роботу по оформленню субсидій, проводять роз’яснювальну роботу з питань надання матеріальної допомоги жителям громади, які потребують цієї допомоги.
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини запрошують жителів громади на фестиваль «Лелече поле», який відбудеться 31 липня 2021 року в с. Велика Бугаївка.
Приємна новина для учасників ліквідації на ЧАЕС – Верховна Рада підвищила пенсійне забезпечення окремих категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Ухвалений закон набув чинності з 1 липня 2021 року.

Trackback from your site.

Leave a comment