відбулася робоча зустріч щодо обговорення проблемних питань по Васильківській лікарні та Васильківського академічного ліцею “Успіх”

Written on . Posted in Без категорії

Сьогодні відбулася робоча зустріч щодо обговорення проблемних питань по Васильківській лікарні та Васильківського академічного ліцею “Успіх”. У своїх виступах Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ зазначила: “Сьогодні ми знову об’єднались навколо важливого питання надання нашій Васильківській лікарні статусу опорної. Весь необхідний пакет документів був поданий , але є інші обставини, і вони, вважаю, суто політичні.
До обговорення приєднався Народний депутат України Олександр Дубінський.
Ми маємо використати усі можливі методи, в тому числі розпочати збір підписів жителів громади, поки ще є час до засідання госпітальної ради.
На сьогодні наша лікарня обслуговує всі населені пункти, які знаходяться поруч – Калинівка, Глеваха, Крушинка та інші, приймає травмованих з великої Одеської траси, де майже не щодня трапляються страшні ДТП, тяжких хворих на COVID – 19, лікарі проводять унікальні операції, щоденно спасають і витягують людей з того світу, а отримують мінімальну заробітну плату – 6400 грн.
Важливо розуміти, що ми зараз перебуваємо в стані величезної соціальної медичної кризи, коли ми говоримо про COVID 19. І моя думка така: так, матеріально-технічне забезпечення залежить від органів місцевого самоврядування, але враховуючи, що потреби дуже зросли, особливо по “ковідних” пацієнтах, то тут дуже важлива державна підтримка.
Станом на сьогодні проводиться ремонт стаціонарних приміщень лікарні для покращення і комфортного перебування хворих.
Також, відвідали Васильківський академічний ліцей «Престиж» на укріплення фасаду якого були виділені кошти з обласного бюджету і завершені тендерні процедури з предмету закупівлі для підсилення фундаменту, але рішенням сесії обласної ради, в останній момент кошти були перенесені на інші потреби області.
Прикро, але ми будемо відстоювати інтереси нашої громади”.

Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment