Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела прийом громадян

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова

В ході прийому Васильківський міський голова Наталія Баласинович зазначила: “Люди приходять з проблемами, що стосуються різних сфер життєдіяльності нашої громади. Але більшість звернень, як і сьогодні, звичайно стосуються земельних питань, величезна кількість з яких (більше 2000-х тисяч) нерозглянуті ще з 2019-2020 років.

На минулій позачерговій сесії ми вже розглянули невелику кількість земельних питань, які, без сумніву належать реальним жителям нашої громади, які приходили до мене на прийом і я особисто познайомилась з цими людьми. Таких звернень ще багато, ми їх переглядаємо, викликаємо заявників, спілкуємось, щоб дійсно впевнитись, що ці земельні ділянки люди використовують вже давно для ведення сільськогосподарських робіт, або ті, що знаходяться під будинками, але з різних причин не були належним чином оформлені.
?Щодо нововиділень, вважаю за правильне досконало вивчити всі пакети документів, щоб запобігти незаконним схемам приватизації земельних ділянок, а вже потім виносити на розгляд сесії.
 

Trackback from your site.

Leave a comment