Електронний підпис

Written on . Posted in ДІЯ

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис. Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Відносини, пов’язані з використанням удосконалених та кваліфікованих електронних підписів, регулюються Законом України “Про електронні довірчі послуги”.

Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registryhttps://czo.gov.ua/trustedlist).

Разом з цим, з метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри запустило освітній серіал про електронний підпис. Курс навчає використовувати всі можливості електронного підпису та отримувати більше послуг зі смартфона чи комп’ютера.

Серіал можна безкоштовно переглянути на платформі Дія. Цифрова освіта за посиланням: https://cutt.ly/wvaiNrP.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ