Оголошення

Written by administrator on . Posted in Архітектура

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури і функціонального призначення території по будівництву магазину продовольчих та непродовольчих товарів в с. Митниця, автошлях Київ-Одеса, 44 км., Васильківської територіальної громади, Обухівського району, Київської області з метою його розгляду з подальшим затвердженням.  Документація розроблена фізичною особою підприємцем Лавро Ю.К.
Матеріали розробленого детального плану території по будівництву магазину продовольчих та непродовольчих товарів в с. Митниця, автошлях Київ-Одеса, 44 км, Васильківської територіальної громади, Обухівського району, Київської області знаходяться в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради, за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному  веб-сайті Васильківської міської ради.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначити начальника відділу містобудування, архітектури та землекористування управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради, головного архітектора, Швеця Олександра Васильовича – телефон робочий: 2-48-45, приймальня міського голови – телефон:2-22-51.

Пояснювальна записка Детальний план території будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів в с. Митниця переглянути

Креслення Детальний план території будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів в с. Митниця  переглянути

Trackback from your site.

Leave a comment