Апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

Керівники управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою та комунального підприємства «ККП м. Василькова» доповіли про виконання робіт та заплановані заходи по прибиранню території васильківської громади, в тому числі і прибудинкових територій, від бруду та пилу, створення робочої групи для проведення заходів з інвентаризації гуртожитків, озвучені проблемні питання, які потребують термінового прийняття рішень, а саме будинок за адресою Декабристів, 87 (підтоплення підвалу) та аварійний стан дитячого майданчика у військовому містечку.
Наталія Олександрівна доручила якнайшвидше провести ремонт дорожнього покриття ділянок, де є великі ями (особливо вулиця Миру), терміново подати пропозиції щодо встановлення захисних від сонця тентів на дитячому майданчику в центрі міста, в короткі терміни розпочати заплановані заходи з будівництва тротуару по вулиці Сагайдачного.
Болючим питанням на сьогодні ще залишається створення стихійних сміттєзвалищ на території громади. За час чергування ініціативної робочої групи були виявлені мешканці, які грубо порушують правила благоустрою, викидаючи відходи тваринного походження у лісосмугах та при цьому категорично відмовляються заключати договори з ПП НВП «Гідроресурс», щоб зекономити свої кошти.
«Розпочинаємо штрафувати недобросовісних громадян, які свідомо не підписують договір, везуть своє сміття до лісосмуг, або складають під закриті сміттєві майданчики, створюючи тим самим сміттєвий колапс. Від сьогодні йдемо по усім будинкам приватного сектору для перевірки заключених договорів. У кого їх не виявиться, будемо штрафувати. Тільки штрафи можуть вплинути на свідомість таких жителів, по іншому вже не буде» – зазначила міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ.
?Начальник управління освіти доповіла, що на опорні навчальні заклади будуть замовлені для роботи педагогів ноутбуки, проводяться поточні ремонтні роботи в усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.
В басейні «Хвиля» наразі проводяться профілактичні роботи (очистка, дезінфекція).
Наталія Олександрівна доручила керівнику ЛОК «Хвиля» переглянути списки пільгових категорій, включити учасників ліквідації на ЧАЕС, бойових дій для отримання послуг безкоштовно або за пільговою знижкою.
Фахівці управління соціального захисту населення продовжують проводити роботу по оформленню субсидій, проводять роз’яснювальну роботу з питань надання матеріальної допомоги жителям громади, які потребують цієї допомоги.
Приємна новина – на цьому тижні розпочнуться роботи по встановленню скейт-парку, які планують завершити до Дня Незалежності України.
До уваги громади! 24-25 липня, а також 31 липня-1 серпня у Парку Київська Русь (Київська область, Обухівський район, село Копачів) відбудуться масові гуляння з нагоди святкування Дня Хрещення Русі. Це буде мега захід від Управління культури Київської ОДА, Управління туризму Київської ОДА, Обухівська районна державна адміністрація за участю районів Київської області.
На гостей також чекатимуть:
– смачні страви з вогню,
– стрільба з лука,
– прогулянки на конях,
– канатний спуск,
– карбування монет,
– музей дерев’яного зодчества,
– сувеніри та дитяча середньовічна зброя,
– забави та розваги.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ