Сірники дітям не іграшка! Поради для батьків

Written by administrator on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

Дітей так і ваблять ігри з вогнем. Однак такі забави малюків часто закінчуються дуже погано! Правила пожежної безпеки для дітей і поради для батьків, які допоможуть запобігти біді:
1.Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду в будинку. З ними завжди повинні бути дорослі.

2.Ховайте всі вогненебезпечні предмети від дітей: дитина не повинна мати можливість самостійно взяти сірники або запальничку.
3.Замініть сірники спеціальною запальничкою для плити.
4.Задовольняйте інтерес дітей: рано чи пізно малюкові все одно потраплять у руки ці злощасні сірники. Навчіть дитину правильно користуватися ними, АЛЕ поясніть, що це можна робити тільки разом з дорослими й у спеціально призначених місцях (на вулиці).
5.Розкажіть про наслідки ігор із сірниками і запальничками. Малюк повинен знати, що ці предмети створені не для забави. Поясніть, що така гра може коштувати вам будинку, вогонь робить дуже боляче і залишає жахливі шрами на все життя, іноді вбиває.
6.Не забудьте розповісти дитині, що робити у випадку пожежі. Вона має знати, як швидко вибратися з дому, вберегтися від їдкого диму, викликати пожежну службу і рятувальників. До речі, номери екстрених служб напишіть великими буквами і повісьте на видному місці – це ще один спосіб перестрахуватися.
7.Покажіть малюкові, як можна швидко погасити незначне загоряння: водою, піском, товстою ковдрою або рушником.

Trackback from your site.

Leave a comment