ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

Керівник фінансового управління поінформувала, що план доходів станом на 12 липня виконано на 37%, видатки здійснюються відповідно до заявок.
Начальник управління освіти доповіла, що зараз в місті працює 3 дошкільні навчальні заклади та 1 у Застугнянському старостинському окрузі.
З 10 серпня почнуть працювати садочки, які зараз закрито.
Наталія Олександрівна доручила керівнику управління освіти розглянути можливість відкриття бази відпочинку “Івушка” Татарбунарського р-ну для оздоровлення декількох змін дітей.
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини готує ряд заходів до Дня Незалежності України та відзначення Дня міста Василькова, в липні місяці розпочнуться роботи з будівництва скейт-парку.
Керівник комунального підприємства «ККП м. Василькова» доповів, що розпочалися роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття на території старостинських округів Васильківської міської територіальної громади. Готується тендерна документація для виконання робіт з асфальтування доріг на території КНП “Васильківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування”.
Начальник управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою – мешканці скаржаться на те, що їм прийшли платіжки для сплати за послуги з вивозу сміття від двох компаній.
Ще раз ❗️НАГАДУЄМО❗️
Компанія «Раунд Ресайклінг», що раніше надавала послуги з вивезення побутових відходів, більше ❗️НЕ ПРАЦЮЄ ❗️на території Васильківської міської територіальної громади, відповідно НЕ МОЖЕ надсилати платіжки.
Просимо бути обачними та ігнорувати їх.
Також, у Наталії Олександрівни виникли зауваження щодо роботи управляючої компанії ТОВ “Міський житловий центр”. Надано доручення керівнику підприємства усунути усі недоліки в роботі, на які скаржаться мешканці будинків, що обслуговує компанія.
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и люди стоят)
Возможно, это изображение (11 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ