Святкуй Івана Купала безпечно!

Written on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

В ніч з 6 на 7 липня в Україні за давньою традицією відзначається свято Івана Купала. У цей час питання безпечного поводження на воді набуває особливої гостроти. Адже святкування відбуваються переважно біля води: люди купаються, дівчата пускають на воду плетені власноруч вінки, щоб дізнатися про свого судженого тощо. Тож, аби свято не було затьмарене неприємними пригодами, рятувальники закликають дотримуватись простих правил безпеки:

передусім для купання слід обирати спеціально обладнані місця;
купатися лише у світлу пору доби;
уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах;
ні в якому разі не заходити у воду напідпитку;
утримуйтесь від запливів на далеку відстань, що може призвести до переохолодження — головної причини трагічних випадків.
Окрім того, в ніч на Івана Купала розпалюється велике багаття, через яке молодь стрибає поодинці чи в парах. Купальське вогнище має велику міфічну силу. Усі, хто наважується стрибнути через вогонь, проходить своєрідний ритуал очищення. Проте за вітряної погоди залишене без нагляду багаття за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу.
Саме тому пам’ятайте — погано погашене вогнище приховує в собі небезпеку! Будьте уважними та обережними у поводженні з вогнем! Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!
Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment