Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.
Наталія Олександрівна під час наради зазначила, що розпочалися масштабні роботи з капітального ремонту залізничної колії, яка є об’єктом державного значення.

Заплановано проведення повного обстеження ділянки залізниці разом з відповідальними працівниками міської влади та представниками Південно-Західної залізниці.
Будуть визначені небезпечні зони, на яких планується побудувати захисний щит.
Керівник фінансового управління Тамара Степаненко поінформувала, що план доходів виконано на 108 %, видатки здійснюються, згідно заявок.
Щодо ситуації по проведенню вакцинальної кампанії проти COVID-19 доповіла заступник головного лікаря КНП “Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги.
Станом на 05 липня 2021 року проведено понад 6 тисяч щеплень, за минулий тиждень – 1556 щеплень. В центрі, для вакцинації наявні 3 вакцини (Pfizer, Astra Zeneca, CoronaVac), в достатній кількості для всіх бажаючих.
Головний лікар КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Лідія Пацало доповіла, що збільшилася кількість звернень через травмування дітей та дорослих у побуті та на відпочинку.
Також головний лікар поінформувала,що на стаціонарному лікуванню з підтвердженим діагнозом COVID-19 станом на 05 липня 2021 не перебуває жоден пацієнт.
Керівник комунального підприємства «ККП м. Василькова» Віталій Плескач доповів, що розпочалися роботи по асфальтуванню доріг на території старостинських округів Васильківської міської територіальної громади, а саме: с. Кодаки, с. Митниця, с. Здорівка.
У місті Василькові продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг на вулицях: Миколи Бурки, Космонавтів, Ватутіна, Софіївська, в/м 11.
По вулиці 1-го травня здійснюється розчищення та фрезерування дорожнього полотна.
Наталія Олександрівна доручила керівнику комунального підприємства провести роботи по розчищенню доріг від намитого піску та каміння після злив.
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі